Zakladatel a prezident firmy, pan Kim Sung Bok, klade důraz zejména na kvalitu a zpracovává pouze prvotřídní ženšen od prověřených pěstitelů z ekologického zemědělství. Laboratoře firmy GINLAC včetně výrobních zařízení mateřské továrny KUAN Industrial Co.Ltd jsou vybaveny nejmodernějšími přístroji, které zaručují dodržení těch nejvyšších standardů zpracování. Státní zdravotní ústav udělil firmě GINLAC certifikát kvality a zároveň všechny výrobky nesou pečeť asociace Health Functional Food, což je známka nejvyšší kvality pro potravinové doplňky na jihokorejském trhu.

Své produkty vyváží firma GINLAC do USA, Kanady, Japonska, Hong Kongu, Singapuru, některých států Jižní Ameriky, Číny, Ruska, Austrálie, na Nový Zéland a nyní, díky společnosti KGI, i do České republiky. Všechny výrobky samozřejmě splňují veškeré předpisy EU a České republiky pro zavedení na trh.

Dalším důvodem, proč jsme vybrali právě GINLAC, je skutečnost, že se zabývá vývojem nových technologií a je držitelem několika patentů. Tím nejdůležitějším je patent na fermentaci extraktu červeného ženšenu. Díky této unikátní technologii je náš organismus schopen přijmout maximální množství ginsenosidů (aktivních látek), které jinak lidské tělo částečně vyloučí bez využití.